Debrecen: ma kezdődik az Országos Színházi Találkozó
Ma kezdődik, és vasárnapig tart Debrecenben az Országos Színházi Találkozó. A 2024 óta megújult formában, évente megrendezésre kerülő találkozó Kaposvár, majd Szolnok után idén Debrecenbe költözik, ahol a versenyprogram részeként az évad kitűnő előadásai mérettetnek meg. A szemleprogram mellett off-programkínálat tárja egyedi előadások széles választékát a színjátszás szerelmesei elé.
