Tám-fotók Budapesten

Tám László

Hat ország tizenegy fotográfusa elhatározta, hogy szövetséget hoz létre kiállító fotóművészek számára. Az elhatározást tett követte. Tavaly Ausztriában került sor első közös kiállításukra, ezen két magyar résztvevő volt: Gyarmati Csaba és Tám László.
Tám Lászlóval, lapunk fotórovatának készítőjével képei előtt a Ferencvárosi Pincegalériában beszélgettünk.

Hány kép van kiállítva összesen, és a te három alkotásodnak mi a címe?

Összesen 29 alkotás található itt. Kettővel gyarapodott a résztvevők száma: Magyarországról Szabó Bélával és Szlovákiából Nagy Tivadarral. Rövidesen még egy új művész jön közénk: Romániából (Erdélyből) Hlavaty Kálmán. Képeim címei: Anyám, Apám emlékére és Erdő szellemei. Mindegyik nagyon kedves számomra.

Mik a terveitek? Miből fedezitek a kiállítás költségeit?

Azt tervezzük, hogy minden évben más országban hozunk létre a mostanihoz hasonló kiállítást. 100 euró tagdíjat állapítottunk meg, ha ebből marad pénzünk, szeretnénk egy háromnyelvű katalógust megjelentetni a kiállított fotókról. Csoportosulásunk neve European Photogroup of and Perfomance, rövidítve EPHAP.

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.