Egy szilveszteri köszöntőhöz

 

Olyan szép ez az éjfél!
Újév köszönt vidáman.
Ezer szép álom röppen
jókívánságimákban.

Most minden jót kívánunk.
Tudunk-e tenni érte?
Ha egy is megvalósul
talán máris megérte.

Ha jót kívánsz, ígérsz-e,
és ha ígérsz, betartod?
Ha számon kéri bárki,
nem fog pirulni arcod?

Vagy szóvirág csak nálad
a szeretet, s a béke?
Ez minden ember álma,
hite, vágya, reménye…

Tegyél meg mindent érte!

 

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.