Esőtáncot lejt

 

Esőtáncot lejt a lélek
ablakon örömkönnyek csorognak
madarak hallgatják a zengő zenéket
égi petárdák ropognak
felhők kárpitja széthasad
lenn a föld alatt erek gyűjtik egybe a patakokat
Egy szimfóniában szól a mindenség
rigó ugrál elém
szárnnyá válik
apró teste
és égig ér

 

_________

Parragi György barátom megzenésítette Eső-versemet

facebook.com/100007051848709/videos/2682465705331798/

 

 

 

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.