Ez nem a velencei karnevál!

 

Ez már csak ilyen farsang…
Bántja füled egy fals hang?
Talán a rendőr kiabál,
ha utcán lát meg
este nyolc után.

Már mind álarcot hordunk,
hogy ne legyen több gondunk
Álarcosoknak áll a bál,
de ez nem
velencei karnevál.

Az ember magában bízik.
Mehet a létszám tízig,
de ha a rendőr is piált,
lehet, hogy valakit
duplán lát!

Talán vége lesz egyszer,
lesz egy csoda, vagy vegyszer.
Nem is kívánok semmi mást,
maszk nélkül
ölelhessük meg egymást.

 

 

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.