Gyenge vigasz
Egy férfinak amputálni kellett az egyik lábát. Műtét után bemegy hozzá az orvos:
− Van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír, hogy tévedésből a jó lábát vágtuk le.
− Na, és mi a jó?
− Gyógyul a rossz.
Megszokás I.
A műtétet nem lehet elkezdeni, mert késik az altatóorvos. Felhívják telefonon, hogy mikorra ér be.
– Sajnos dugóba kerültem. Mi a páciens foglalkozása?
– Útkarbantartó.
− Ó, akkor nem kell altatni. Tegyenek egy lapátot az álla alá, és rögtön elalszik.
Megszokás II.
Egy bokszolónak sürgősen ki kell venni a vakbelét.
− Alszik már a páciens? – kérdi az operációra érkező sebész az altatóorvost.
− Sajnos nem – panaszkodik. – Már harmadszor próbálom altatni, de nem megy. Miközben számolok 1-től 10-ig, 9-nél mindig talpra ugrik!
Ilyen az élet!
Kedves Jéghegy! Sajnálattal hallok a globális felmelegedésről…
Tisztelettel: Titanic

Szóljon hozzá!