MOnochrome

2026. május 15-én 18 órakor nyílik Schreck Mo kiállítása Pécsett, a Művészetek és Irodalom Házában.

„A Mo én vagyok – Schreck Mo.

De a Mo egyben a Monochrome is – az a látásmód, amiben elhagyom a színek zaját, hogy megmutathassam a virágok tiszta, őszinte formáit.

A My Way pedig az az út, amin járva ezeket a szirmokat és pillanatokat felfedeztem.

A monochrome nálam egy állapot, nem csak egy technika. Néha az életutunkon (My Way) egy-egy szín annyira felerősödik, hogy az válik az egyetlen lényeggé – az lesz az én monokrómom. A monokróm nem csak fekete-fehéret jelent. Jelenthet egyetlen szín köré épülő képet is.”

 

 

A kiállítást megnyitja: Gyenes Zsolt habil. DLA mediaművész
Közreműködik: Nagy Roland zeneszerző
Fényjáték: Szilagyi Barbara és Barna Bence

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.