2026. május 15-én 18 órakor nyílik Schreck Mo kiállítása Pécsett, a Művészetek és Irodalom Házában.
„A Mo én vagyok – Schreck Mo.
De a Mo egyben a Monochrome is – az a látásmód, amiben elhagyom a színek zaját, hogy megmutathassam a virágok tiszta, őszinte formáit.
A My Way pedig az az út, amin járva ezeket a szirmokat és pillanatokat felfedeztem.
A monochrome nálam egy állapot, nem csak egy technika. Néha az életutunkon (My Way) egy-egy szín annyira felerősödik, hogy az válik az egyetlen lényeggé – az lesz az én monokrómom. A monokróm nem csak fekete-fehéret jelent. Jelenthet egyetlen szín köré épülő képet is.”

A kiállítást megnyitja: Gyenes Zsolt habil. DLA mediaművész
Közreműködik: Nagy Roland zeneszerző
Fényjáték: Szilagyi Barbara és Barna Bence

Szóljon hozzá!