MOFA-nap
Egy fiatal papíripari mérnök, dr. Fáy Mihály irányításával 1951. november 21-én készült el az első néhány tábla magyar farostlemez Szegeden. Pár évvel később szintén dr. Fáy Mihály találta meg a helyét a leendő farostlemezgyárnak Mohácson, s az 1959-ben felavatott gyárnak 1978-ig, nyugdíjba meneteléig volt az igazgatója.
