Opeth-koncert Budapesten
Két éven belül harmadszor játszott hazánkban Svédország egyik kiváló zenekara, az Opeth. Örömmel vettem, hogy szépen megtelt a Petőfi Csarnok. Az évek során nagyszámú rajongótáborra tett szert az immáron 8. lemezét megjelentető, a hetvenes évek progresszív rockját a dühöngő death metallal mesterien ötvöző banda.
