Bíró Tibor: Elképzelhető, hogy a Jameson CineFest pár év múlva A-kategóriás fesztivál lesz
A jubileumi CineFest a Művészetek Házában, szeptember 12-én 17 óra 15 perckor ünnepélyesen megkezdődött. A nagyteremben nem volt üres szék. Az elmúlt 10 évet felelevenítő kisfilmmel elkezdődött a megnyitóünnepség. Az est moderátora, tolmácsa ezúttal is Szellő Anikó volt, aki magyarul és angolul elmondta, nagyon örül, és büszke arra, hogy a kezdetektől részese lehet a miskolci filmfesztiválnak. Ezután következett a négy köszöntő.
