Tizedik alkalommal MOFA-nap
1994 őszén jöttünk itt először össze megemlékezni arról, hogy 1951 novemberében, Szegeden néhány lelkes embernek Magyarországon először sikerült farostlemezt előállítania. A négy kísérleti tábla egy új iparág megszületését jelentette, ezért kereszteltük 1951. november 21-ét a magyar farostlemezgyártás születésnapjának – mondta ünnepi beszédében Nagy János vezérigazgató-helyettes a Mohácsi Farostlemezgyár Rt. idei MOFA-napján.
