Rég írtam…

épp tegnap havazott
megint
nem is tudom
mikor karcoltam utoljára
hóba
rímet s kínt
egyszerűt

érzed?
valaki már
belénk karcolta
s tegnap láttalak megint
mintha el sem múlna

oh, ha a sors egy életen át
hazudna…
mindegy
úgyis megcsalom néha egy picit
s elviszlek
tudod
oda, ahol a Föld
visszafelé forog
csap szelet, huzatot

alant fények
láttak akkor is
emlékszel?

ami volt
fonákja akaratnak
tintája a szavaknak
megszáradt.
így maradt.

közel vagy
mosolyogsz
szorít valami zsiger
s erre most nincs rím

a vég árva
és mindig magányos lesz.

Legyen Ön az első hozzászóló!

Szóljon hozzá!

Az Ön e-mail címe nem kerül nyilvánosságra.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.