Teltház volt Komlós Attila fotókiállításának megnyitóján
Ki lehetett volna tenni a megtelt táblát szerzőtársunk Komlós Attila Budapesten a FÉSZEK Művészklub Herman termében rendezett „Modern Pécs” címet viselő fotókiállításának megnyitóján. A terembe bejutó vendégeket a FÉSZEK Galéria vezetője, Molnár Éva köszöntötte, majd felkérte Sándor Miklós festőművészt, a Dekorszövetség elnökét a kiállítást bemutató beszédének megtartatására.
